Kontakta oss

Här finner du information för att komma i kontakt med oss!


Sekretariatet: 040- 671 82 00, sekretariatet@jagersrotravsport.se

VD: Kent Öhlander 040 - 671 82 03

Marknadschef: Birthe Lindqvist, 040 - 671 82 20, birthe.lindqvist@jagersro.travsport.se

Sportchef: Mats Ahlkvist, 040 - 671 82 06, mats.ahlkvist@jagersro.travsport.se

Sportavdelningen, uppstallning: Nilla Tomelius, 040 - 671 82 08, nilla.tomelius@jagersro.travsport.se                 

Publikansvarig: Marie Wessman, 040-671 82 02, marie.wessman@jagersro.travsport.se

Ekonomiansvarig, programredaktör: Rickard Olsson, 040 - 671 82 09, rickard.olsson@jagersro.travsport.se

Ekonomi: Catharina Månsson, 040 - 671 82 17, catharina.mansson@jagersro.travsport.se

Anläggning: Marita Sjöberg, 040 - 671 82 14, marita.sjoberg@jagersro.travsport.se

Anläggning, bana: David Ketteridge, 040 - 671 82 25, david.ketteridge@jagersro.travsport.se

Totochef: Peter Persson, 040 - 671 82 31, peter.persson@jagersro.travsport.se

Utbildningsansvarig: Anna Rogell, 040 - 671 82 77

Intern-tv: Patric Jonsson, 040 - 671 82 22, itv@jagersro.travsport.se

Banfotograf: Mikael Rosenquist MiRo Media , 0708 - 81 97 88, micke@miromedia.nu 

 

 

NYTTIGA TELEFONNUMMER       

Inskrivninge (tävlingstid): 0736 - 73 91 27
Provloppsanmälningar: 040 - 671 82 60
Programändringar & resultat: 0771 - 10 20 56    www.atg.se
Jägersro Stallcafé: 040 - 94 11 69
Jägersro Hästklinik: 040 - 94 29 65
Jägersro Hästshop:  040 - 21 66 48

 

ÖPPETTIDER RECEPTION       

Måndag - Torsdag                         08:00 - 12.00 
Fredag                                           STÄNGT

Tävlingsdagar vardagar är receptionen öppen till sista loppet gått. V75-dagar helg öppnar receptionen 9:00.

 

Information STS

  • Bankgiro: 641-4494
  • Iban: SE34 8000 0821 4969 3962 6377
  • Bic Code: SWEDSESS (Swedbank)
  • Skånska Travsällskapets organisationsnr: 846000-5906
  • Momsregistreringsnummer: SE846000-590601

Information Jägersro Restauranger

  • Organisationsnummer: 556736-0952
  • Bankgiro: 210-4214
  • Iban: SE52 8000 0821 4990 4550 8760
  • Bic Code: SWEDSESS
  • Jägersro Restaurangers organisationsnr: 556736-0952
  • Momsregistreringsnummer: SE556736-095201

                                                                                                 

BESÖKSADRESS  
Jägersrovägen
212 37 Malmö

POSTADRESS  
Skånska Travsällskapet
Box 9506 
200 39 Malmö 
LEVERANSADRESS
Agnesfridsvägen 
C/o HAC
212 37 Malmö 
FAKTURAADRESS
Skånska Travsällskapet
Box 946
781 29 Borlänge