Tjejkväll

Tjejkväll

Äntligen är den tillbaka, den populära Tjejkvällen! *Snart släpps biljetterna!*

Denna kväll får alla tjejer, kvinnor och gummor extra stort utrymme på Jägersro Trav när den populära tjejkvällen åter gör entré. Kvällen är fylld av roliga aktiviteter, utlottningar, tävlingar, utställare med bra erbjudande, mat, dryck och såklart härligt surr!

 

Om jag inte vill gå på tjejkvällen då?

Du är såklart välkommen till Jägersro även om du inte känner att du platsar på Tjejkvällen! Meny och plats finns för er också!

Hitta hit/parkering

Till Jägersro tar du dig enkelt med Skånetrafikens region- och stadsbussar. Sök på www.skanetrafiken.se för att se vilket alternativ som passar dig bäst.

Väljer du att komma med bil parkerar du enkelt på Jägersros stora parkering (parkering med Parkster-appen).

 

Restaurangen

Notera att restaurangens utformning är med nivåskillnader, vilket gör att majoriteten av borden är 4-mannabord med god sikt över banan. Det innebär att sällskap som är större än 4 personer kan komma att delas upp på flera intilliggande bord. Vi försöker alltid lösa placering på bästa sätt för våra kunder!